Přihlášení pro hráče

Kalendář zápasů

Tento týden

neděle 25.07. 16:00
Přátelská utkání muži B, hřiště: Dolní Čermná Dolní Čermná - Žichlínek B

31. týden

neděle 08.08. 16:00
I.B třída skupina B, hřiště: Semanín Semanín - Žichlínek
neděle 08.08. 17:00
III. třida mužů, hřiště: Luková Žichlínek B - Jiskra B

32. týden

sobota 14.08. 16:00
III. třida mužů, hřiště: Lichkov Lichkov - Žichlínek B
sobota 14.08. 17:00
I.B třída skupina B Žichlínek - Lanškroun B

33. týden

sobota 21.08. 16:30
III. třida mužů, hřiště: Luková Žichlínek B - Dolní Třešňovec
neděle 22.08. 16:00
I.B třída skupina B, hřiště: Sloupnice Sloupnice - Žichlínek

34. týden

neděle 29.08. 09:30
Okresní přebor mladších žáků 7+1 Žichlínek - Luková
neděle 29.08. 16:30
III. třida mužů, hřiště: Choceň Choceň B - Žichlínek B
neděle 29.08. 17:00
I.B třída skupina B Žichlínek - Jaroměřice

35. týden

sobota 04.09. 09:30
Okresní přebor starších žáků 8+1, hřiště: Dolní Dobrouč Dolní Dobrouč - Žichlínek
sobota 04.09. 16:00
III. třida mužů, hřiště: Luková Žichlínek B - Kunvald
neděle 05.09. 17:00
I.B třída skupina B, hřiště: Moravská Třebová Moravská Třebová B - Žichlínek

36. týden

sobota 11.09. 09:30
Okresní přebor starších žáků 8+1 Žichlínek - Ústí nad Orlicí B
sobota 11.09. 16:00
III. třida mužů, hřiště: Tatenice Tatenice B - Žichlínek B
sobota 11.09. 16:00
I.B třída skupina B Žichlínek - Pomezí
neděle 12.09. 09:30
Okresní přebor mladších žáků 7+1 Žichlínek - Rudoltice

37. týden

sobota 18.09. 09:30
Okresní přebor starších žáků 8+1, hřiště: Sruby Sruby - Žichlínek
sobota 18.09. 15:30
III. třida mužů, hřiště: Luková Žichlínek B - Těchonín
neděle 19.09. 09:30
Okresní přebor mladších žáků 7+1, hřiště: Dolní Třešňovec Dolní Třešňovec - Žichlínek
neděle 19.09. 15:30
I.B třída skupina B, hřiště: Bystré Bystré - Žichlínek

38. týden

sobota 25.09. 10:30
Okresní přebor starších žáků 8+1, hřiště: Jehnědí Jehnědí - Žichlínek
sobota 25.09. 15:30
I.B třída skupina B Žichlínek - České Heřmanice
neděle 26.09. 09:30
Okresní přebor mladších žáků 7+1 Žichlínek - Ústí nad Orlicí B

39. týden

úterý 28.09. 17:00
III. třida mužů, hřiště: Žamberk Žamberk B - Žichlínek B
sobota 02.10. 09:30
Okresní přebor starších žáků 8+1 Žichlínek - Dlouhoňovice
sobota 02.10. 15:00
I.B třída skupina B, hřiště: Kunčina Kunčina - Žichlínek
neděle 03.10. 09:30
Okresní přebor mladších žáků 7+1 Žichlínek - Letohrad B
neděle 03.10. 15:00
III. třida mužů, hřiště: Luková Žichlínek B - Boříkovice

40. týden

sobota 09.10. 09:30
Okresní přebor starších žáků 8+1, hřiště: Česká Třebová Česká Třebová B - Žichlínek
sobota 09.10. 16:00
III. třida mužů, hřiště: Kerhartice Kerhartice - Žichlínek B
neděle 10.10. 09:30
Okresní přebor mladších žáků 7+1, hřiště: Tatenice Tatenice - Žichlínek
neděle 10.10. 15:00
I.B třída skupina B Žichlínek - Libchavy

41. týden

sobota 16.10. 09:30
Okresní přebor starších žáků 8+1 Žichlínek - Rybník
sobota 16.10. 14:30
I.B třída skupina B Žichlínek - Březová nad Svitavou
neděle 17.10. 09:30
Okresní přebor mladších žáků 7+1 Žichlínek - Brandýs nad Orlicí
neděle 17.10. 14:30
III. třida mužů, hřiště: Libchavy Libchavy B - Žichlínek B

42. týden

sobota 23.10. 14:30
I.B třída skupina B, hřiště: Dobříkov Dobříkov - Žichlínek
neděle 24.10. 09:30
Okresní přebor mladších žáků 7+1, hřiště: Zámrsk/Vraclav Zámrsk/Vraclav - Žichlínek
neděle 24.10. 10:00
Okresní přebor starších žáků 8+1, hřiště: Dolní Čermná Dolní Čermná - Žichlínek
neděle 24.10. 14:30
III. třida mužů, hřiště: Luková Žichlínek B - Helvíkovice

43. týden

čtvrtek 28.10. 14:30
I.B třída skupina B Žichlínek - Jablonné nad Orlicí
sobota 30.10. 09:30
Okresní přebor starších žáků 8+1 Žichlínek - Rokytnice v Orlických horách
neděle 31.10. 09:30
Okresní přebor mladších žáků 7+1 Žichlínek - Rokytnice v Orlických horách

44. týden

neděle 07.11. 10:00
Okresní přebor mladších žáků 7+1, hřiště: Jablonné nad Orlicí Jablonné nad Orlicí - Žichlínek
Fotbal Žichlínek, z.s.
Žichlínek čp. 3
PSČ 56301

mail oddil@fotbal-zichlinek.cz
tel. +420 776 677 776, +420 777 134 017

© 2018 všechna práva vyhrazena, autor webu milan schembera