Přihlášení pro hráče

Kalendář zápasů

Tento týden

sobota 16.02. 16:00
Přátelská utkání mužů B, hřiště: Lanškroun UMT Žichlínek B - Rudoltice B
neděle 17.02. 14:00
Přátelská utkání mužů A, hřiště: Lanškroun UMT Žichlínek - Kunčina

Příští týden

sobota 23.02. 16:00
Přátelská utkání mužů B, hřiště: Lanškroun UMT Žichlínek B - Postřelmov B
neděle 24.02. 14:00
Přátelská utkání mužů A, hřiště: Lanškroun UMT Žichlínek - Hradec nad Svitavou

9. týden

sobota 02.03. 17:00
Přátelská utkání mužů A, hřiště: Zábřeh na Moravě UMT Postřelmov - Žichlínek
neděle 03.03. 14:00
Přátelská utkání mužů B, hřiště: Lanškroun UMT Žichlínek B - Třebařov

10. týden

sobota 09.03. 16:00
Přátelská utkání mužů B, hřiště: Lanškroun UMT Žichlínek B - Kunčina B
neděle 10.03. 14:00
Přátelská utkání mužů A, hřiště: Lanškroun UMT Žichlínek - Polička

11. týden

sobota 16.03. 16:00
Přátelská utkání mužů B, hřiště: Lanškroun UMT Žichlínek B - Koclířov
neděle 17.03. 17:00
Přátelská utkání mužů A, hřiště: Lanškroun UMT Žichlínek - Kunčina

12. týden

neděle 24.03. 14:30
I.B třída mužů Žichlínek - Libchavy

13. týden

sobota 30.03. 16:00
I.B třída mužů, hřiště: Semanín Semanín - Žichlínek
neděle 31.03. 14:00
Přátelská utkání mužů B, hřiště: Březová nad Svitavou Březová nad Svitavou - Žichlínek B

14. týden

sobota 06.04. 16:00
I.B třída mužů Žichlínek - Janov
neděle 07.04. 16:00
Okresní přebor III. třídy, hřiště: Česká Třebová Česká Třebová B - Žichlínek B

15. týden

sobota 13.04. 16:00
Okresní přebor III. třídy Žichlínek B - Mistrovice
neděle 14.04. 16:30
I.B třída mužů Žichlínek - Dolní Újezd B

16. týden

sobota 20.04. 16:00
Okresní přebor III. třídy, hřiště: Kunvald Kunvald - Žichlínek B
neděle 21.04. 16:00
I.B třída mužů, hřiště: Tatenice Tatenice - Žichlínek

17. týden

sobota 27.04. 16:00
Okresní přebor III. třídy, hřiště: Tatenice Tatenice B - Žichlínek B
neděle 28.04. 16:30
I.B třída mužů Žichlínek - Lanškroun B

18. týden

sobota 04.05. 17:00
I.B třída mužů, hřiště: Opatovec Opatovec - Žichlínek
neděle 05.05. 16:00
Okresní přebor III. třídy Žichlínek B - Luková

19. týden

středa 08.05. 15:00
Pohár předsedy OFS 2019 Žichlínek B - Boříkovice
sobota 11.05. 16:00
Okresní přebor III. třídy, hřiště: Lichkov Lichkov - Žichlínek B
neděle 12.05. 17:00
I.B třída mužů Žichlínek - Řetová

20. týden

sobota 18.05. 17:00
I.B třída mužů, hřiště: Moravská Třebová Moravská Třebová - Žichlínek
neděle 19.05. 16:00
Okresní přebor III. třídy Žichlínek B - Kerhartice

21. týden

sobota 25.05. 17:00
I.B třída mužů Žichlínek - Jiskra 2008
neděle 26.05. 16:00
Okresní přebor III. třídy, hřiště: Dolní Třešňovec Dolní Třešňovec - Žichlínek B

22. týden

sobota 01.06. 16:00
Okresní přebor III. třídy Žichlínek B - Helvíkovice
neděle 02.06. 17:00
I.B třída mužů, hřiště: Pomezí Pomezí - Žichlínek

23. týden

sobota 08.06. 15:30
Okresní přebor III. třídy, hřiště: Boříkovice Boříkovice - Žichlínek B
neděle 09.06. 17:00
I.B třída mužů Žichlínek - Sloupnice

24. týden

sobota 15.06. 17:00
I.B třída mužů, hřiště: Jablonné nad Orlicí Jablonné nad Orlicí - Žichlínek
neděle 16.06. 16:00
Okresní přebor III. třídy Žichlínek B - Rudoltice B
Fotbal Žichlínek, z.s.
Žichlínek čp. 3
PSČ 56301

mail oddil@fotbal-zichlinek.cz
tel. +420 776 677 776, +420 777 134 017

© 2018 všechna práva vyhrazena, autor webu milan schembera