Přihlášení pro hráče

Kalendář zápasů

Příští týden

neděle 14.08. 17:00
Okresní přebor III. třídy Žichlínek B - Rudoltice
neděle 14.08. 17:00
Okresní přebor, hřiště: Česká Třebová B Česká Třebová B - Žichlínek

33. týden

sobota 20.08. 12:00
Okresní přebor III. třídy, hřiště: Černovír Černovír - Žichlínek B
neděle 21.08. 16:30
Okresní přebor Žichlínek - Verměřovice

34. týden

sobota 27.08. 14:00
Okresní přebor starších žáků, hřiště: Luková Luková - Žichlínek
sobota 27.08. 16:30
Okresní přebor, hřiště: Albrechtice Albrechtice - Žichlínek
neděle 28.08. 16:30
Okresní přebor III. třídy Žichlínek B - Těchonín

35. týden

sobota 03.09. 10:00
Okresní přebor starších žáků Žichlínek - Dolní Dobrouč
sobota 03.09. 16:00
Okresní přebor Žichlínek - Kerhartice
neděle 04.09. 16:00
Okresní přebor III. třídy, hřiště: Dolní Třešňovec Dolní Třešňovec - Žichlínek B

36. týden

sobota 10.09. 13:30
Okresní přebor starších žáků, hřiště: Česká Třebová Česká Třebová B - Žichlínek
sobota 10.09. 16:00
Okresní přebor, hřiště: Rybník Rybník - Žichlínek
neděle 11.09. 16:00
Okresní přebor III. třídy Žichlínek B - Tatenice B

37. týden

sobota 17.09. 15:30
Okresní přebor III. třídy, hřiště: Lichkov Lichkov - Žichlínek B
neděle 18.09. 10:00
Okresní přebor starších žáků Žichlínek - Orlicko B
neděle 18.09. 15:30
Okresní přebor Žichlínek - Dolní Čermná

38. týden

sobota 24.09. 10:00
Okresní přebor starších žáků, hřiště: Jehnědí Jehnědí - Žichlínek
sobota 24.09. 15:30
Okresní přebor III. třídy Žichlínek B - Klášterec nad Orlicí
neděle 25.09. 15:30
Okresní přebor, hřiště: Choceň B Choceň B - Žichlínek

39. týden

sobota 01.10. 15:00
Okresní přebor III. třídy, hřiště: Helvíkovice Helvíkovice - Žichlínek B
neděle 02.10. 10:00
Okresní přebor starších žáků Žichlínek - Luková
neděle 02.10. 15:00
Okresní přebor Žichlínek - Brandýs nad Orlicí

40. týden

sobota 08.10. 15:00
Okresní přebor III. třídy Žichlínek B - Žamberk B
neděle 09.10. 10:00
Okresní přebor starších žáků, hřiště: Dolní Dobrouč Dolní Dobrouč - Žichlínek
neděle 09.10. 15:00
Okresní přebor, hřiště: Sruby Sruby - Žichlínek

41. týden

sobota 15.10. 10:00
Okresní přebor starších žáků Žichlínek - Česká Třebová B
sobota 15.10. 14:30
Okresní přebor Žichlínek - Řetová
neděle 16.10. 14:30
Okresní přebor III. třídy, hřiště: Libchavy B Libchavy B - Žichlínek B

42. týden

sobota 22.10. 09:30
Okresní přebor starších žáků, hřiště: Ústí nad Orlicí Orlicko B - Žichlínek
sobota 22.10. 14:30
Okresní přebor, hřiště: Mistrovice Mistrovice - Žichlínek
neděle 23.10. 14:30
Okresní přebor III. třídy Žichlínek B - Jiskra B

43. týden

sobota 29.10. 14:30
Okresní přebor III. třídy, hřiště: Boříkovice Boříkovice - Žichlínek B
neděle 30.10. 10:00
Okresní přebor starších žáků Žichlínek - Jehnědí
neděle 30.10. 14:30
Okresní přebor Žichlínek - Sopotnice

44. týden

sobota 05.11. 14:00
Okresní přebor III. třídy Žichlínek B - Kunvald
neděle 06.11. 14:00
Okresní přebor, hřiště: Dolní Dobrouč Dolní Dobrouč - Žichlínek
Fotbal Žichlínek, z.s.
Žichlínek čp. 3
PSČ 56301

mail oddil@fotbal-zichlinek.cz
tel. +420 776 677 776, +420 777 134 017

© 2018 všechna práva vyhrazena, autor webu milan schembera