Víkend, na který bychom nejraději zapomněli

... tak by se daly shrnout výsledky víkendových zápasů.

article image

Letohrad B - Žichlínek 8:0

Hned časně ráno vyrazilo naše áčko k zápasu 3. kola I.B třídy do nedalekého Letohradu. Po 12 minutách bylo rozhodnuto, neboť soupeř ze tří střel proměnil všechno. Teprve pak jsme se trošku probudili a začali bránit. Do poločasu pak domácí stihli zvýšit na rozdíl pěti gólů. Poprava pokračovala ve druhém poločase, kdy domácí stanovili konečný výsledek 8:0 a zajistili nám nejvyšší známou prohru v rámci mistrovských utkání klubu od začátku jeho existence. Co říci? Soupeř byl lepší ve všem a máme se hodně co učit.

Žichlínek B - Boříkovice 2:3

Do zápasu jsme vstoupili impozantně, hned ve druhé minutě proměnil přímý kop Jan Vondráček, když prostřelil zeď hostů a nedal gólmanovi šanci. O dvě minuty později vymíchal obranu hostí Dominik Tesař, obešel tři hráče a zakončil nechytatelnou střelou - 2:0 pro nás.

Bohužel jsme asi v té chvíli nabyli pocit, že se zápas vyhraje sám a přestali jsme být aktivní. Zato soupeř začal být aktivní až moc a ať se na mne Boříkovičtí nezlobí, jejich surová hra nepatří ani do pralesní III. třídy. Do poločasu stihli snížit na rozdíl jediné branky, ale taky stihl dvě žluté karty kapitán hostí, když dohrál našeho gólmana (jež měl balon pod kontrolou) způsobem, který mu zapříčinil tento vnitřní otok:

Vůbec nevím, co si kapitán o sobě myslel, když po opuštění hřiště navíc ještě vyhrožoval našemu gólmani, že ho zabije. Ruku v ruce s nadmírou užívání sprostých slov fanoušků Boříkovic si myslíme, že by měli brát nějaká homeopatika na křivdu. Rozhodčí jim v prvním poločase odpustil minimálně dalších 6 žlutých karet, přesto mu nadávali.

Na začátku druhého poločasu jsme soupeři prakticky nepůjčili balon a nechali ho běhat, on bohužel zvolil taktiku absolutního bránění za cenu někdy i likvidačních faulů a nakopávání balonů na brejkové hráče. Tímto způsobem se mu podařilo nás "ukopat", neboť po jediných dvou chybách naší obrany vsítil z brejků vyrovnávací a vítězný gól. Konečný výsledek tedy 2:3. My se fotbal pokusíme hrát s jiným soupeřem...

Pro nás je výhrou to, že nemá nikdo zlomenou nohu nebo jiné vážnější zranění.

Řepkové pole žlutých karet. Říkal jsem si, že o tom napíšu, až vychladnu, ale ještě dva dny po zápase se mnou cloumají emoce, když si na to vzpomenu.

před 2 měsíci  |  autor: Schembera Milan  |  počet přečtení: 417x