Přihlášení pro hráče

Béčko otevřelo sezónu v Jedlí

Rezerva našich mužů vyrazila v krásné nedělní odpoledne ke svému prvnímu zápasu v nové sezóně.

article image

Jednalo se samozřejmě o přátelské přípravné utkání, které se odehrálo v nedalekém Jedlí. 

Hráči Jedlí jsou pro nás již takřka tradičními soupeři v přípravě, v těch zimních jsme s nimi již absolvovali čtyři utkání. V nich jsme dvakrát zvítězili, jednou jsme odešli se smírčím výsledkem 1:1 a v posledním utkání jsme celku soupeře podlehli 1:4.

Na nepříliš kvalitním trávníku, který měl v mnoha místech vypálenou trávu, jsme ale dokázali soupeře přehrát, přestože kombinovat po zemi bylo velmi těžké. První polovinu utkání měl soupeř více ze hry, my jsme ale byli nebezpeční v zakončení, i když se nám nedařilo trefit bránu. První poločas končil se skóre 0:0, po krátké přestávce jsme otočili strany, a to nám zřejmě prospělo.

Kecám, soupeři došly evidentně síly, zatímco my již více jak 3 týdny trénujeme, soupeř se sešel poprvé v pátek, a to ještě ke všemu ve čtyřech lidech. Jako první se prosadil velmi hezkým gólem Matěj Boščík, když si balon ze vzduchu zpracoval na stehně a druhým dotykem vypálil ke vzdálenější tyči. Soupeři se podařilo snad během minuty vyrovnat od rohového praporku, když přehodil našeho gólmana - 1:1. V náš prospěch pak zvýšil na 1:2 (z pohledu domácích) Ondřej Šnír a pojišťující gól na 1:3 přidal na velkém vápně nikým nekrytý a nebráněný zdravotník M. Schembera, když mu poslal balon pod sebe J. Fibikar a na střelci bylo pouze trefit bránu (což se mu od zápasu v Boříkovicích nepovedlo a měl z toho doteď trauma). Na 1:4 pak zvýšil díky vlastnímu gólu stoper domácích, když se prakticky opakovala situace předešlého gólu, ale stoper stihl předchozího střelce přeskočit, bohužel si při tom srazil balon do vlastní sítě. Konečný výsledek 1:6 stanovili společně O. Šnír a L. Pecháček, oba po asistenci trenéra, zdravotníka, sekretáře a kdovícoještě v jedné osobě :-)

Soupeř velmi špatně bránil, obránci se nechávali strhnout hrou a bránili ve třech lidech našeho hráče, který byl u balonu, což ústilo v situace, kdy jsme je přečíslili, stačila nám k tomu pouze povedená přihrávka na volné hráče.

Hned v následujícím zápase nás prověří mužstvo Dolní Čermné, se kterým sehrajeme přátelské utkání v neděli 4. srpna od 17 hodin na naší domácí půdě.

Informace o zápase

2019 28.07.
Přátelská utkání mužů B Jedlí - Žichlínek B
Výsledek 1 : 6

29.7.2019  |  autor: Schembera Milan  |  počet přečtení: 758x
Fotbal Žichlínek, z.s.
Žichlínek čp. 3
PSČ 56301

mail oddil@fotbal-zichlinek.cz
tel. +420 776 677 776, +420 777 134 017

© 2018 všechna práva vyhrazena, autor webu milan schembera