Přihlášení pro hráče

Z Moravské vezeme tři body

Nikoli lehce se rodila sobotní výhra proti rezervě SKP Slovan Moravská Třebová.

article image

My jsme vyrazili v sestavě, kde chybělo šest hráčů základní sestavy: Lukáš Hrabáček, Lukáš Jelínek, Tomáš Heger, Aleš Dorazil, Jan Suchomel a Pavel Šenkýř. Nutno podotknout, že soupeř na tom nebyl o mnoho lépe, dle informací od našeho bývalého hráče Michala Doležala, který je aktuálně hráčem Slovanu, chybělo pět lidí ze základní sestavy domácích z důvodů svatebních oslav. Doplněni byli dvěma dorostenci a hráči céčka.

Naši sestavu naštěstí již podruhé doplnil Aleš Antes, který vyléčil natržený zadní stehenní sval a byl to právě on, kdo otevřel skóre utkání, když v 17. minutě prostřelil mladého gólmana domácích - 0:1 pro nás.

První poločas byl opticky na šance vyrovnaný, i když domácí byli více na míči, my jsme jim zdatně pomáhali hloupými ztrátami v rozehrávce. Tyto naše chyby potrestal ve 34. minutě Sedlák, když vyrovnal na 1:1. Stejný hráč pak na začátku druhého poločasu otočil skóre ve prospěch domácích, a to přesně ve 47. minutě - 2:1. My jsme ale nevěšeli hlavy, v druhém poločase jsme byli jasně lepší a od zmíněného gólu jsme domácí prakticky nepustili do zakončení (no, aby bych objektivní, výjimka byla). V 50. minutě, tedy o 3 minuty později, vyrovnal na 2:2 náš Lumír Vaculík.

Nervózní předseda

Do konce zápasu zbývalo ještě poměrně dost minut, my jsme si schovali to hlavní na 86. minutu, kdy Kuba Ptáček potrestal lobem vyběhnuvšího gólmana domácích, který byl na půl cesty a my jsme se mohli radovat - 2:3. Do konce zápasu zbývalo pár minutek, my jsme ještě měli v záloze 3 lidi na střídání, takže jsme byli připraveni takticky rozkouskovat závěr zápasu tak, abychom pro nás výhodné skóre udrželi. Rozhodčí zápas ukončil ještě dříve, než jsme stihli vystřídat všechny hráče, i tak se ale mohl radovat každý, kdo na zápas zavítal (tím nemyslím soupeře, že).

Hráče Slovanu pak čekal ještě jeden těžký zápas v Křenově, kam odjeli ihned po skončení domácího zápasu. No určitě jim nebylo co závidět, i nás bolely hodně nohy.

V sobotu 25. května přivítáme doma od 17 hodin hráče Jiskry.