Přihlášení pro hráče

Víkend, kdy jsme si ani jednou nezakřičeli

Ano, tak by se dal charakterizovat uplynulý víkend. Ani jedno z našich mužstev totiž nebylo schopno vsítit gól.

article image

Opatovec - Žichlínek 3:0

Ve velmi nevlídném počasí jsme dorazili na hřiště Opatovce, který zažívá v jarní části soutěže něco jako obrození. Posílen o několik hráčů z nedalekých Svitav nás dokázal přehrát. Fotbal nebyl moc pohledný ani z jedné strany, na daném povrchu hřiště to ale po zemi moc nešlo. Dohrávali jsme v deseti, když se po dvou žlutých nechal vyloučit Radek Mizerák. Naše střelecká impotence způsobila, že jsme si odvezli v batůžku tři góly a nechali se Opatovcem přeskočit. Momentálně obýváme třetí příčku od konce a boj o záchranu začíná nabývat reálných rozměrů.

Žichlínek B - Luková 0:1

Naši rezervu čekalo další derby, v neděli k nám totiž zavítali hráči z Lukové, v této sezóně zatím tabulkově poslední, i když na jaře už se jim podařilo urvat body třeba i se silnými Mistrovicemi. My jsme se na zápas připravovali a rozhodně jsme ho nechtěli podcenit. Hned v první minutě se vydal směrem k soupeřově bráně Ondřej Stasiowski a prostřelil gólmana, naši radost ale zhatit asistent rozhodčího. O neoprávněnosti odmávání některých našich "ofsajdů" nechci moc spekulovat, rozhodně bych se ale s některými ne zcela ztotožnil. nicméně vymlouvat se na ně nebudeme, náš hlavní problém je jinde. Co naplat, bylo to stále 0:0, soupeř se jal urputně bránit a nakopávat balony dopředu, což byla taktika, se kterou jsme počítali. My jsme se nedokázali při zakončení pořádně trefit do brány a s přibývajícím časem na nás začala padat psychická "deka", přestože jsme byli zcela jasně fotbalovější a lepší. Bohužel, při jedné z akcí soupeře trefil hlavou balon kapitán hostí a balon se snad i díky větru stočil na tyč brány, od které se odrazil dovnitř naší svatyně. Víc gólů jsme už neviděli. Ve druhém poločase pak byla naše hra špatná, bez jiskry a pohybu, a bohužel pro nás i bez branek. Dvěma výbornými zákroky se blýsknul Radek Hrabáček, který je aktuálně naším gólmanem #1. Ve druhém poločase jsme provedli střídání tak, aby si zahráli všichni hráči lavičky, ke kýženému efektu to však nevedlo.

Jelikož máme tzv. anglický týden, čeká nás ve středu lítý boj s Boříkovicemi, které zavítají na naši půdu sehrát semifinále play-off letošního Okresního poháru. Zda-li utkání pojmeme jako trénink, to ještě nevíme, určitě by naši fanoušci měli naše hráče přijít podpořit, výkop je v 15:00.

před 7 měsíci  |  autor: Schembera Milan  |  počet přečtení: 292x