Přihlášení pro hráče

Důležité tři body

Na domácím hřišti jsme přivítali soupeře ze Řetové, a to k dalšímu mistrovskému utkání I.B třídy.

article image

Před začátkem tohoto nedělního utkání se jednalo o zápas tabulkově předposledního s posledním. Řetová má již prakticky jistý sestup do Okresního přeboru, my se snažíme tuto alternativu ještě zvrátit. A proto jsme byli nuceni bodovat...

... a stáli při nás všichni svatí ...

Ale o tom až na konci. Hrál se celkem pohledný a hodně útočný fotbal z jedné strany na druhou. Po půlce prvního poločasu jsme začali být krapánek nervózní, protože vytoužený gól stále nepřicházel. Naštěstí máme Vojtu Zahradníka, který ve 25. minutě otevřel skóre - 1:0 pro nás. Před koncem poločasu, tedy konkrétně v poslední pětiminutovce, se děly věci: Ve 40. minutě nešťastně tečoval jednu z našich střel Bohunek a zvýšil náš náskok na 2:0. Do zápasu ale dostal hosty dvě minuty před koncem poločasu Müller, když snížil na 2:1 z našeho pohledu.

Takové přímé kopy taky umíme :-)

O poločase se v naší kabině dělo něco, co bych pojmenoval tak nějak neurčitě jako "vítr".

Do druhého poločasu jsme nastoupili v prakticky stejné sestavě (jen Kukuna vystřídal Šíra). Bohužel v 60. minutě přišel vyrovnávací gól, který trefil kdo jiný než Müller. Pro nás horká sprcha, protože těch šancí, co my umíme neproměnit a budou nás určitě mrzet!

Kuba dal gól!

Naštěstí (podruhé) máme Kubu Ptáčka, který se po několika pokusech konečně ocitl v seznamu střelců zápisu o utkání - 63. minuta a Kuba zakončil pro gólmana nechytatelným způsobem! Takže 3:2 pro nás.

Infarktový závěr

Do konce zápasu se skoro nic zvláštního nedělo, jenom jsme (jako tradičně) začali kupit chyby v obraně a soupeř hrající už v podstatě jen na brejky začal hrozit. K situaci, kdy se všem našim fanouškům málem zastavil dech došlo těsně před koncem utkání, kdy náš gólman neudržel při jednom z útoků hostí balon pod kontrolou, Bohunek mu ho vypíchl na kraji vápna a šel sám na úplně prázdnou bránu... naštěstí (potřetí) pro nás si při srovnávání své stability balon ukopl mimo bránu.

No krve by se v nás nedořezal. Zdravotník už vytahoval z kufru defibrilátor.

Za týden valíme do Moravské Třebové otestovat jejich rezervu, zápas je to sobotní.

P.S. Abych nezapomněl, tak ke konci nastoupila útočná tykadla.