Přihlášení pro hráče

První přípravný zápas se skóre 4:1

Původně plánovaný zápas našeho béčka proti béčku Rudoltic doznal hned ze začátku změny, místo domluveného soupeřova béčka dorazilo "A" mužstvo.

article image

Při příchodu na hřiště jsme se trošku zalekli, místo zápasu na rozhýbání a testu, jak na tom kdo z nás je s fyzickou kondicí, nás bude čekat boj o každý balon. S celkem, který hraje o soutěž výše, nás s nejvyšší pravděpodobností nebude čekat lehký zápas, natož výhra.

Po úvodním hvizdu si vzali balon naši soupeři a jali se kombinovat, nedařilo se jim však projít předfinální fází, kde přicházeli díky našemu důrazu o balony. Zato my jsem hned z první akce na bránu dokázali proměnit - Matěj Šilar potáhl balon po pravé straně, centr na malé vápno, kde se prosadil Jan Vondráček - 1:0 pro nás.

Hosté se prakticky nebyli schopni dostat do zakončení a než vystřelili poprvé mezi tři tyče, trvalo jim to 40 minut. My jsme byli produktivnější, během prvního poločasu se trefil ještě Standa Skála - 2:0.

Mezi prvním a druhým poločasem jsme neprováděli žádné změny v sestavě. Ani na hřišti se toho moc nezměnilo, navýšili jsme náskok na 3:0 díky vlastnímu gólu stopera hostí, poté nachytal gólmana na švestkách Ladislav Pecháček, když vystřelil ze střední vzdálenosti a gólman na jeho střelu nedosáhl - 4:0.

V závěru pak dokázali hosté korigovat na konečných 4:1.

Pro nás naprosto překvapivé vítězství, celek z vyšší soutěže nás nebyl schopen prakticky nijak extrémně přehrávat. Svou roli jistě hrálo podcenění našeho mužstva i to, že většina našich hráčů se v zimní přestávce udržovala v kondici na našem novém hřišti s umělou travou a dokázala soupeře překvapit bojovností.

Již v neděli nastoupí poprvé naše áčko proti Kunčině, a to ve 14:00 (na hřišti s umělou travou v Lanškrouně).