Přihlášení pro hráče

První letošní test pro áčko

Ke svému prvnímu zápasu v tomto roce nastoupili zástupci "A" mužstva proti soupeři z nedaleké Kunčiny.

article image

Na úvod je nutné říci, že Kunčina přijela značně oslabena, chybělo jí totiž šest mužů z kádru. Důkazem toho bylo i to, že se jejich trenér (mimochodem i náš bývalý trenér) Honza Kačer postavil sám do brány.

První poločas utkání se nesl ve hře nahoru dolů, nikomu ze soupeřů se ale nedařilo efektivně zakončovat. Tato situace trvala až do půlky druhého poločasu, kdy skóre otevřel z přímého kopu Jakub Krejčířík - 1:0.

Soupeř, bohužel, už v té době dohrával v 10 lidech, neboť všichni jeho střídající postupně odpadli. Nám, tedy Janu Paukertovi, se podařilo zpečetit skóre zápasu na konečných 2:0 střelou na zadní tyč z hranice velkého vápna.

Určitě je třeba v naší hře hodně věcí zlepšovat, ale čekají nás další přípravné zápasy, takže do začátku jarní části soutěže bude ještě mnoho příležitostí.

Příští víkend přivítá v přípravných utkáních naše béčko mužstvo z Postřelmova (taky béčko), a to v sobotu, na áčko pak čeká v neděli Hradec nad Svitavou. Oba zápasy se konají na umělé trávě v Lanškrouně.