Přihlášení pro hráče

KOMENTÁŘ: Nejsme kapela...

... abychom pořád vyhrávali. Na kosodélník do Helvíkovic zajížděla naše rezerva o sobotním odpoledni. Cílem bylo urvat nějaké body, ale soupeř byl proti.

article image

Bohužel jsme museli postrádat některé posily základní sestavy (Marcel Pánik, Ondřej Stasiowski, Petr Pospíšil, Christos Tomopulos, nakonec nemohl ani Olda Kost), nastoupili jsme tedy v této sestavě: D. Valenta, J. Vondráček, J. Fibikar, M. Boščík, T. Zemach, S. Miko, M. Šilar, L. Václavský, L. Hrabáček, S. Skála a L. Pecháček. Na lavici pak čekali L. Bureš, M. Schembera a s rýmičkou R. Hrabáček.

Vstup do zápasu se nám úplně nepovedl, v šesté minutě fauloval před vápnem soupeřova útočníka Standa Miko, byla z toho standardka a David hned tahal balón ze své brány - Ulvr 1:0 z pohledu domácích. Nám se pak ale dařilo soupeře zatlačit na jeho polovinu, podržel ho ale výborně chytající Hruša. Ze dvou rohů se dostal k hlavičce J. Fibikar, osamocen v náběhu před bránou, ani jednou se mu nepodařilo zakončit mezi tři tyče. Mezi ně se několikrát pumelicí ze hry trefil J. Vondráček, ale všechno končilo právě na rukavicích domácího gólmana.

Ve 20. minutě po faulu v našem vápně nařídil rozhodčí pokutový kop a střelec domácích Ulvr se nemýlil - 2:0.

O pět minut později došlo k situaci, kdy náš J. Vondráček před velkým vápnem soupeře obešel dva z jeho hráčů a jal se zakončovat do prázdné brány, proti byl ale stoper domácích, který jasný gól vytáhl rukou ven. Ještě nedávno by musel J. Novotný opustit s červenou kartou hřiště, my bychom kopali penaltu, tady se spokojil se žlutou kartou a pokutový kop proměnil a jiskřičku naděje vykřesal právě J. Vondráček - 2:1 z pohledu domácích.

Ve druhém poločase jsme udělali některá nucená střídání z důvodu nedělního zápasu "A" týmu. Za M. Šilara nastoupil na hřiště R. Hrabáček, za J. Vondráčka pak L. Bureš. Byl to právě Radek Hrabáček, kdo na hrišti vydržel jen 18 minut, neboť v rozmezí tří minut viděl dvakrát žlutou kartu, kterou rozhodčí kouzlem proměnil na červenou a náš rýmičkář šel do sprch. Mezitím ještě stihl dokončit hattrick domácí Ulvr, když v 68. minutě zvyšoval z dalšího pokutového kopu na 3:1 pro domácí. Skóre se pak již do konce zápasu neměnilo.

Co říci závěrem: Za prohru si můžeme sami. Soupeř nebyl z těch, který by nás přehrával ve hře, ale potrestal každou naši chybu. Všechny tři jeho góly padly ze standardních situací po našem způsobu "bránění". Na eliminaci těchto situací budeme muset zapracovat a soupeři vrátit prohru v jarní části soutěže na našem hřišti.