Přihlášení pro hráče

KOMENTÁŘ: Vítězná šňůra prodloužena

Na domácím hřišti přivítala v sobotu naše rezerva tým z Dolního Třešňovce. A měla mu co oplácet.

article image

Pravdou je, že v posledních sezónách sehrálo béčko s Třešňovcem poměrně dost utkání, ale nejčastěji z něho vyšlo jako ten, kdo tahá za kratší konec. Je nutné přiznat, že na Třešňovec neumíme hrát a ten si na náš úkor skoro vždy nahnal body. Naposledy letos na jaře, kdy nám na svém domácím hřišti nadělil debakl 7:2.

My jsme ale řekli NE.

Po vítězství v Lukové, s Lichkovem a v Kerharticích prostě musíme třešňováky porazit, jinak si uděláme značnou ostudu. Nastoupili jsme v této sestavě: D. Valenta, M. Smola, O. Stasiowski, T. Zemach, Ch. Tomopulos, S. Skála, S. Miko, L. Pecháček, R. Hrabáček, M. Pánik a J. Vondráček. Na lavici byli připraveni L. Hrabáček, J. Fibikar, M. Šilar a M. Schembera.

No a začali jsme velmi dobře, už ve třetí minutě využil nedůslednosti gólmana hostí náš Standa Skála a otevřel skóre: 1:0 pro nás. Soupeř ale dokázal v osmé minutě odpovědět a po krásné kombinaci srovnal na 1:1 kapitán M. Jedlínský. Od té doby se už ale zápas odehrával v naší režii. V osmnácté minutě se dostal před vápnem k balonu náš kapitán Marcel Pánik, neatakován, nebráněn, zvedl hlavu, viděl gólmana na půl cesty k bráně a podařilo se mu ho krásně přelobovat - 2:1.

Do poločasu se pak ještě jednou trefil Standa Skála - 3:1.

Z první akce po zahájení druhého poločasu zvyšoval na 4:1 pro nás J. Vondráček. Na dramatičnosti trošku přidal náš gólman, když ve vápně fauloval Daniela Vávru, po žluté kartě následoval ještě pokutový kop, který proměnil náš bývalý hráč M. Štarman - 4:2. O pár minut později kopal pokutový kop na druhé straně J. Vondráček a nemýlil se - 5:2. O vítězi utkání již bylo rozhodnuto, o čem ale nebylo rozhodnuto byl konečný výsledek. V 68. minutě se po individuální akci krásně trefil L. Pecháček - 6:2, v poslední minutě pak obešel ležícího gólmana M. Šilar a zpečetil skóre na 7:2.

Naše vítězství zasloužené, jarní bezúročnou půjčku jsme Třešňovci vrátili přesně do každého gólu. Gratulace našim hráčům, 4 góly ze sedmi dali kluci, kterým je sotva 18 let, takže se nám začíná dařit i plnění cílů při fungování hráčské rezervy.

Příští týden zajíždíme na známý kosodélník do Helvíkovic. Kluci by si určitě zasloužili, kdyby jezdilo na venkovní zápasy více fanoušků než jen páni Prokopové a Šenkýř.