Přihlášení pro hráče

KOMENTÁŘ: Tři důležité body z Řetové

Z Řetové jsme dovezli tři velmi důležité body, ty se ovšem nerodily vůbec lehce.

article image

První půlhodina byla taková ta hra nahoru-dolů, nezužitkované šance, soupeři vyrovnaní. My jsme se do zakončení dostali velmi málo, nedařila se nám finální přihrávka nebo končila jakákoliv snaha přehrát obranu domácích právě na jejich kopačkách. Ve 34. minutě se ovšem dokázal prosadil Aleš Antes, když obešel gólmana, který se po něm ještě snažil chňapnout, a zakončil do zcela prázdné brány. O čtyři minuty později pak z druhé strany prošel až do zakončení Lumír Vaculík - 0:2 z pohledu domácích. Těm se podařilo ještě do poločasu snížit na 1:2, když se trefil Berky.

Po poločase nás soupeř přehrával, zejména na středu zálohy, kde jsme byli nejčastěji až ti druzí na balonu, moc nám to neběhalo a jakýkoliv pokus o nahrávku byl prakticky vždy nahrávkou na nohu soupeře. Už už se zdálo, že se třeba soupeři podaří vyrovnat, ale jeho vlastní nemohoucnost v zakončení pracovala pro nás. Ránu do vazu pak domácím zasadil zase Lumír, když po povedené akci zvýšil pro nás na 1:3. Definitivní tečku zápasu pak dal hlavou po rohovém kopu Kuba Ptáček - 1:4.

Ze Řetové si odvážíme důležité body, posunujeme se na 9. místo v tabulce s bodovým ziskem devíti bodů.

Příští týden přivítáme doma v neděli Moravskou Třebovou "B", se kterou máme aktuálně stejný bodový zisk.