Přihlášení pro hráče

KOMENTÁŘ: Konečně výhra

Boj o poslední příčku I.B třídy se rozhořel na našem domácím hřišti a nepřívětivé počasí nic neuhasilo.

article image

Těsně před zápasem začalo drobně mrholit a tak to vydrželo celý zápas. 

My jsme nastoupili v této sestavě: D. Valenta, L. Jelínek (C), J. Suchomel, J. Krejčířík, V. Smola, L. Vaculík, R. Mizerák, V. Zahradník, J. Ptáček, A. Antes, P. Šenkýř. Na lavičce pak byli připraveni: L. Hrabáček, M. Smola, M. Šilar, P. Kočí a A. Dorazil.

Již ve čtvrté minutě musel na chvíli ze hřiště Pavel Šenkýř, aby mu byla ošetřena zraněná holeň, naši v deseti lidech dokázali otevřít skóre - 5. minuta Vojta Zahradník - 1:0.

Ten Pavel stejně musel vystřídat, ve 22. minutě ho nahradil na hrotu Aleš Dorazil. Ve 25. minutě se po závaru ve vápně ocitl balon těsně u horního rohu branky a David Valenta s ním již nemohl nic dělat, pouze si ho tečoval do vlastní branky - 1:1O necelých jedenáct minut později se prosadil opatovský Merkuda a hosté šli do vedení - 1:2 z našeho pohledu.

Pro faulu našeho Suchomela nařídit rozhodčí pokutový kop, jehož exekuce se ujal gólman hostí - kdo jiný by měl přece lépe vědět, kde má gólman slabinu. Jenže se střelou naložil ledabyle a neproměnil. Do kabin jsme tedy šli za stavu 1:2 pro hosty.

Během přestávky musel vystřídat Aleš Antes, nahradil ho Matěj Šilar. A co vám budu povídat... Nám se ve druhém poločase podařilo skóre otočit, v 54. minutě se trefil Radek Mizerák a v 78. pak Lumír Vaculík. Skóre jsme do konce zápasu udrželi a připisujeme si historicky první výhru v soutěži I.B třídy.

Pravdou je, že Opatovec hrál dobře a jeho postavení v tabulce neodpovídá jeho výkonům. My jsme se po zápase posunuli na 11. příčku. Snad se nám již začne dařit.

Informace o zápase

2018 23.09.
I.B třída skupina B Žichlínek - Opatovec
Výsledek 3 : 2

24.9.2018  |  autor: Schembera Milan  |  počet přečtení: 1001x
Fotbal Žichlínek, z.s.
Žichlínek čp. 3
PSČ 56301

mail oddil@fotbal-zichlinek.cz
tel. +420 776 677 776, +420 777 134 017

© 2018 všechna práva vyhrazena, autor webu milan schembera