Přihlášení pro hráče

Béčko se drží ve středu tabulky

Po výhře v Lukové si béčko zajistilo další tři body i v domácím zápase s Lichkovem.

article image

Hráčům Lichkova se na podzim moc nedaří, jediným soupeřem, kterého dokázali přehrát, byly Rudoltice "B". Tušíme, že si k nám přijeli pro body, protože už prostě musejí bodovat, odjížděli ale s prázdnou.

V našem základním rozestavení se oproti Lukové událo několik změn: J. Suchomel a J. Krejčířík nemohli hrát, protože s nimi trenér počítá na celý nedělní zápas s Lanškrounem, J. Fibikar a M. Smola měli povolený poločas. Chyběl nám eskamotér Ch. Tomopulos, který si na oslavě zranil nohu, rovněž J. Vondráček, který musí za každou cenu doléčit zraněný sval na stehně. Pro pracovní vytížení chyběl i L. Bureš.

Nastoupili jsme tedy takto: v bráně D. Valenta, obrana T. Zemach, J. Fibikar, P. Pospíšil, S. Miko, záloha S. Skála, M. Šilar, L. Pecháček a M. Boščík, útok M. Pánik a R. Hrabáček.

První poločas se nesl v duchu oťukávání, hra se přelévala z jedné strany na druhou, více ze hry měli ale viditelně naši, přesto nedokázali proměnit dvě tutové šance - při centru zleva od R. Hrabáčka byl Standa Skála o krok pozadu, jinak zakončoval do prázdné brány, při dalším centru zprava netrefil R. Hrabáček z hranice malého vápna odkrytou část brány a přestřelil. Největší šanci na otevření skóre nevyužili hosté, když po faulu S. Mika kopali pokutový kop, ale střelec jednoduše netrefil bránu. Do šaten o poločase jsme tedy šli za stavu 0:0.

V poločase proběhlo střídání, místo J. Fibikara nastoupil na post předstopera M. Smola

Po jednom ze závarů před brankou hostí přehodil krásným křížným lobem gólmana Marcel Pánik - 1:0 pro nás. Už o pět minut později se trefil po rohu hlavou zcela nechráněný Ondřej Stasiowski - 2:0 pro nás. Lichkov začal tlačit, hra nabrala na důrazu, ale naše branka byla pro ně zakletá. Jeden z útočníků z jednoho metru přestřelil naši prázdnou bránu. Když se nedaří, tak se prostě nedaří. Přesto se hostům podařilo snížit na 2:1 dvanáct minut před koncem, vyrovnat se jim pak až do konce zápasu nepodařilo.

Tři body tedy zůstávají doma, aktuálně okupuje naše béčko 6. místo tabulky.