Přihlášení pro hráče

KOMENTÁŘ: První zápas áčka na domácí půdě

Los soutěže k nám není papírově zcela přívětivý, dle konečných výsledků I.B třídy z minulého ročníku na nás čekají soupeři z horní části tabulky.

article image

Tím druhým byl o tomto víkendu Semanín, který spadl z I.A třídy do naší skupiny soutěže I.B třídy.

Naši nastoupili do začátku klasicky - nepustili soupeře prakticky za polovinu. Ve druhé minutě po nádherné akci netrefil prázdnou bránu Kuba Ptáček. V páté minutě šel Pavel Šenkýř sám na gólmana, obrana zaspala, brankář hostí ale stihl vyběhnout před vápno. Pavel si balon píchl doprava, protože mu bylo jasné, že gólman skončí pod jeho nohama, což se také stalo a Pavel uviděl po jeho zákroku zem pěkně zblízka. Dle názoru hráčů i většiny obecenstva jasná červená karta pro Patrika Hůlku, který však obdržel pouze žlutou kartu. Soupeř se dostal k naší bráně až ve 14. minutě, ovšem jednu z mála poskytnutých šancí využil stoprocentně - 0:1, když se trefil Petrit Hajdari. V 18. minutě už to bylo 0:2, druhá šance hostí a skóroval Michal Votřel. Lekci produktivity dostali naši do poločasu ještě jednou, třetím skórujícím byl Patrik Urbanec. Ve 39. minutě pak zatáhl za záchrannou brzdu při úniku Miroslava Bednáře náš Jakub Krejčířík, hráč hostí velmi ochotně upadl a Kuba viděl červenou kartu. Po tomto ohodnocení se zvedla vlna nevole, diváci i hráči srovnávali tento zákrok se zákrokem gólmana z páté minuty. Nic platné. Do druhého poločasu nastoupíme v deseti.

Ve druhém poločase, i když jsme hráli oslabeni o jednoho hráče, se odhrával celkem vyrovnaný fotbal. Jiskřičku naděje vykřesal v 70. minutě Radek Mizerák, naše naděje pak definitivně zašlapal do země v 88. minutě Sokol, když zpečetil skóre na konečných 1:4 z pohledu domácích.

Máme velmi dobré vstupy do utkání, nedaří se nám však proměňovat tutové šance, což je pro tým ubíjející, hlavně když pak inkasujeme z jednoho protiútoku.

Příští týden zajíždíme na hřiště dalšího nováčka soutěže - Janova.