Přihlášení pro hráče

Co nás čeká o víkendu?

Ani pro jeden z našich mužských týmů nebude tento víkend lehký.

V sobotu zajíždí mužská rezerva na hřiště do nedalekých Mistrovic. Béčko má s Mistrovicemi velmi špatnou bilanci, ze dvou vzájemných zápasů si odneslo dvě prohry a nedokázalo soupeři vstřelit ani jeden gól. Poslední jarní zápas byl sice poměrně vyrovnaný, ale soupeř dokázal potrestat jedinou naši chybu obrany, kdy si Standa Miko s útočníkem na zádech dělal jako poslední hráč zidanovku a o balon přišel. Standa je poučen a my pevně věříme, že kluci po debaklu s Českou Třebovou ukáží, že fotbal hrát umí. 

Naše áčko pak v neděli přivítá na domácí půdě soupeře ze Semanína. A že mu má co vracet. V historicky známých zápasech nedokázali naši nikdy v základní hrací době vyhrát. Pouze jednou, v historickém roce 2015, zvítězili ve finále Okresního poháru na penalty. Semanín spadl do naší skupiny I.B třídy právě na konci minulé sezóny z I.A třídy a má vysokou kvalitu.

Všichni diváci a fanoušci jsou srdečně zváni, oba zápasy mají výkop v 16 hodin. Na našem hřišti pak bude mít premiéru nové automatické zavlažování.


16.8.2018  |  autor: Schembera Milan  |  počet přečtení: 940x
Fotbal Žichlínek, z.s.
Žichlínek čp. 3
PSČ 56301

mail oddil@fotbal-zichlinek.cz
tel. +420 776 677 776, +420 777 134 017

© 2018 všechna práva vyhrazena, autor webu milan schembera