Přihlášení pro hráče

Béčko přiváží z Mistrovic bod

Po minulém víkendu, kdy našemu béčku vyprášila kožich rezerva České Třebové, zajížděli naši na hřiště do Mistrovic.

Nečekalo je nic jednoduchého. Ve všech dosavadních zápasech, které naše rezerva s týmem Mistrovic odehrála, nebrala ani bod a ke všemu nevsítila ani gól. Vyhlídky na bodový příděl tedy nebyly kdovíjak pozitivní.

Tuto statistiku ovšem prolomil hned ve třetí minutě utkání Standa Miko, když po krásném centru od Jana Vondráčka dával prakticky do prázdné brány. Otřesený soupeř se 20 minut skoro na nic nezmohl, do šancí se začal dostávat až v momentě, kdy my jsme ve druhé půlce poločasu přestali hrát. V bráně nás ale podržel Lukáš Hrabáček.

Do druhého poločasu jsme vstoupili se dvěma změnami v sestavě. Petra Kočího nahradil Aleš Dorazil a Jana Vondráčka pak Daniel Boščík. Druhý poločas se nesl v duchu hry nahoru dolů, nedařilo se nám kombinovat, velmi často byl balon pouze nakopáván, a to i ze strany hostů. Ostatně hřiště samotné k tomu svádělo, trávník byl spálený a balon se odrážel divně, nestandardně.

Bohužel v poslední minutě jsme přišli o tři body, když jsme inkasovali po hlavičce domácího útočníka Novotného. Hlavní rozhodčí neviděl během jeho dotyku s balonem faul na našeho Ondřeje Stasiowského, došlo tedy na penaltový rozstřel. V něm byli úspěšnější domácí, my si tedy vezeme z Mistrovic alespoň náplast v podobě jednoho bodu do tabulky.

Informace o zápase

2018 18.08.
Okresní přebor III. třídy Mistrovice - Žichlínek B
Výsledek 1 : 1

18.8.2018  |  autor: Schembera Milan  |  počet přečtení: 794x
Fotbal Žichlínek, z.s.
Žichlínek čp. 3
PSČ 56301

mail oddil@fotbal-zichlinek.cz
tel. +420 776 677 776, +420 777 134 017

© 2018 všechna práva vyhrazena, autor webu milan schembera