Přihlášení pro hráče

Žichlínek si odvezl z Rudoltic všech devět bodů

Derby v Rudolticích tento víkend čekalo na naše dorostence, muže "A" a starší žáky. Žichlínek si nejen odvezl plný počet bodů, ale v průměru vyhrál všechny zápasy poměrem 6:1.

article image

Ale začněme od začátku.

Dorost: Rudoltice - Žichlínek 2:6

První zápas sehráli dorostenci (U19 - ročník 1996 a mladší), přičemž věkový průměr našeho týmu je 15,9 let. První poločas byl poměrně vyrovnaný se šancemi na obou stranách. Do kabin se šlo při poměru 1:2 (z pohledu domácích). V začátku druhého poločasu se domácím zadařilo vyrovnat, pak již byl ale zápas zcela v režii hostů, kteří nasázeli do domácí branky další čtyří fíky. Při pohledu na statistiku střel se ani nechce věřit, že zápas skončil pouze takovým nízkým poměrem, asi to svědčí o tom, že je hodně co zlepšovat ve kvalitě zakončení. Poměr střel na bránu byl 6:18, celkový počet střel pak 11:38. Hattrickem se zaskvěl Aleš Antes, který vystřídal v 70. minutě, protože musel být fit ještě do zápasu mužů.

Dorostenci drží po tomto kole celkovou 2. příčku krajské I. třídy.

Branky: Antes 3, Balvín, Glocar, Kyselo.

Muži "A": Rudoltice - Žichlínek 0:1

Začalo se velmi opatrně, oťukáváním na obou stranách. Hrálo se převážně ve středu hřiště nebo na půlce soupeře, i když hosté občas zahrozili, podařilo se jim vsítit krásný gól až ve 24. minutě. Od té doby se skóre do konce zápasu nezměnilo, Rudoltice se zmohly k celkovým sedmi střelám (z toho jen dvě šly na bránu), přičemž hosté vystřelili celkem 19-krát, z toho sedmkrát do prostoru mezi tři tyče.

Muži drží v tabulce Okresního přeboru průběžné třetí místo (aneb jak řekl Mates: "O udržení se nejlépe bojuje na špici tabulky")

Branky: Heger.

Starší žáci: Rudoltice - Žichlínek 1:11

Kdo by trenérovi po prvním poločase, který skončil poměrem 1:2, řekl, že celkové skóre bude o deset branek, tomu by jistě kouč nevěřil. První poločas byl velmi vyrovnaný se šancemi na obou stranách, domácí vystřelili jednou na bránu (z přímého kopu) a ve 13. minutě to spadlo těsně pod víko, bezmocný brankář zůstal jen stát a koukat. Tím ale součet gólů v naší síti končil. Již o tři minuty později vyrovnal Doleček a ve 28. minutě nás poslal do vedení Suchomel. O poločase trenér trošku zahýbal se sestavou (do branky se konečně postavil po dlouhém čekání na registračku Fidla). Výčet skórujících v druhém poločase by byl poměrně dlouhý, proto jen krátce: Všechny góly jsme vstřelili ze hry, a to po chybách domácí obrany anebo její laxnosti v hlídání našich útočníků. Kopali jsme i sporný pokutový kop, ale zřejmě zafungoval ten nahoře a míč rozezněl břevno a šel směrem k obloze :-)

Žáci si tedy v "pokusné" sezóně připsali další výhru a posunuli se na druhou příčku tabulky Okresního přeboru (ještě záleží na výsledku Vraclavi s Jiskrou, jestli se neposuneme na třetí). Podotýkám, že věkový průměr našich starších žáků (U15) je 12 a půl roku.

Branky: Suchomel 2, Baroš 2, Doleček 2, Langer, Šilar, Křivánek, Krňávek, Schembera.

V Rudolticích tedy nebudou po tomto víkendu nejspíše moc spokojeni a určitě vyhlíží jarní část soutěže, aby nám to podobným způsobem oplatili.

Muži "B": Žichlínek - Luková 1:3

Nově založené mužské béčko, kde je věkový průměr 21 let, podlehlo po velmi vyrovnaném výkonu v domácím derby hráčům Lukové. Klukům není zcela jistě nutné nic vyčítat, teprve se spolu sehrávají a dostávají se postupně do formy.

21.9.2014  |  autor: Schembera Milan  |  počet přečtení: 1094x