Přihlášení pro hráče

Rudoltice - Žichlínek 0:5

Muži ovládli derby v Rudolticích a nadělili soupeři ze druhé příčky tabulky bůro.

article image

Za uplakaného počasí a na velmi kluzkém povrchu odehráli muži derby v Rudolticích. Už ve třetí minutě překonal domácího brankaře Hostovský. V jedenácté minutě pak přidal gól Heger a minutu po něm zase Hostovský. Ve dvánácté minutě se tedy skvělo na tabuli číslo 0:3 pro Žichlínek. Do poločasu pak Žichlínek hrozil a přehrával soupeře skoro ve všem.

V minutě číslo 57 završil svůj hattrick zase hráč s číslem 10 (Hostovský) a utkání bylo v podstatě rozhodnuté. Rudolticím se nedařilo trefit bránu a když ano, podržel náš tým výborným výkonem gólman Valenta. Třešničkou na dortu pak byla spolupráce Řeháka a Štarmana v jednasedmdesáté minutě, kdy dokonali popravu soupeře pátým gólem.

Svou premiéru si odbyl za kategorii mužů dnes dorostenec Aleš Antes (1998), když nastoupil i jeho stejně starý spoluhráč Jakub Krejčiřík, který si ale svou premiéru udělal již v zápase se Semanínem.

Žichlínek se posunul na druhou příčku v tabulce a čekají jej poslední 3 zápasy sezóny (Dolní Čermná, Lichkov a Kunvald).

17.5.2014  |  autor: Schembera Milan  |  počet přečtení: 1050x