Přihlášení pro hráče

Žichlínek - Helvíkovice 3:2 NP

Žichlíňáci přivítali doma aktuálně poslední celek tabulky a měli co napravovat, neboť v posledním společném zápase pouze remizovali.

article image

Začátek se ale domácím moc nevyvedl, neboť v sedmé minutě inkasovali po chybě obrany ve velkém vápně. Do konce poločasu ale stihli vyrovnat díky Kočímu, který ukázal, že má nervy ze železa, zamíchal obranou soupeře a skóroval. Ve druhém poločase ale opět domácí inkasovali a jejich hra začala být velmi nervózní. K dobré pohodě v utkání nepřispěl ani mladý rozhodčí, který slyšel spoustu výtek ke svému výkonu nejen z obou laviček, ale i od poměrně velkého počtu diváků. Sedm minut před koncem zvládnul po individuální akci vyrovnat Vondráček, a tak zápas dospěl k pokutovým kopům, které ovládli domácí poměrem 4:3.

27.4.2014  |  autor: Schembera Milan  |  počet přečtení: 842x