Přihlášení pro hráče

Dorost v Libchavách neuspěl

K předposlednímu zápasu podzimní části sezóny krajské soutěže staršího dorostu I. třídy byli vyzváni zástupci Žichlínka do obce Libchavy. V upršeném zápase třikrát inkasovali po vlastních chybách a jeli domů s nepořízenou.

article image

Tři body darovali dorostenci oddílu Libchav, když po vlastních chybách v obraně darovali soupeři tři góly. V zápase, kdy s úvodním hvizdem začalo intenzivně pršet a pršelo až do konce, kdy se hra přelévala nahoru a dolů, kdy bylo obtížné trefit rotující míč, který se od mokré země odrážel takřka náhodnými směry. Na podporu tohoto tvrzení mluví i to, že na bránu se střílelo opravdu minimálně a docházelo ve vysoké frekvenci k autovému vhazování.

Zápas nezačal špatně, Žichlínek tlačil Libchavy na jejich vlastní polovině, s postupujícím časem začaly Libchavy ale vystrkovat drápky a prosazovat se zejména u odražených balonů.

Jakmile domácí poprvé skórovali, dalo se čekat, že Žichlínek trošku otevře obranu, ale tak se nestalo. Stále bránil stejně, nicméně vršil v obraně chyby, ze kterých domácí dokázali těžit. Ve finále z těchto chyb vytěžili tři góly a Žichlínek se posunul v tabulce na předposlední příčku. K dobru má ještě zápas s poslední Kunčinou. Ten se koná 9. listopadu na domácím hřišti.


3.11.2013  |  autor: Schembera Milan  |  počet přečtení: 1335x
Fotbal Žichlínek, z.s.
Žichlínek čp. 3
PSČ 56301

mail oddil@fotbal-zichlinek.cz
tel. +420 776 677 776, +420 777 134 017

© 2018 všechna práva vyhrazena, autor webu milan schembera